اخبار

اهدای 10 دستگاه کولر کم مصرف به مشترکین نمونه

IMG_6006.JPG

 

در این طرح مشترکبن خانگی که طی ماههای خرداد و تیر امسال مصرف برق خود را بین 30 تا 50 درصد کاهش داده بودند به قید قرعه 10 کولر کم مصرف اهدا شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان در مراسم اهدا جوایز این مشترکین گفت: برق در زندگی مردم نقش زیادی دارد و قطع یا کاهش کیفیت آن می تواند تاثیرات منفی در زندگی آنها ایجاد نماید.

مهندس محمد ذاکری افزود: امسال شرکت توزیع نیروی برق برای تامین برق مورد نیاز خانواده‌ها به خصوص در فصل تابستان بامشکلاتی مواجه بود که برای کاهش تبعات آن مدیریت مصرف را در شبکه اجرا نمود.

ذاکری تصریح کرد: علاوه بر مدیریت مصرف در شبکه، هدایت مصرف‌کنندگان به سمت مصرف بهینه در دستور کار این شرکت قرار گرفت که خوشبختانه با همراهی مردم استان توانستیم تابستان امسال را به خوبی پشت سر بگذاریم که جا دارد از همه مردم استان نیز برای این همراهی قدردانی نمایم.

وی اظهارداشت: بهینه مصرف کردن برق به این معنا نیست که مصرف خود را کم کرده بلکه بدان معناست که مصرف درست و بجا انجام شود که این باعث می‌شود که مصرف بهینه‌ای داشته باشیم.

ذاکری خاطرنشان کرد: یکی از چیزهایی که باید مصرف‌کنندگان به آن توجه داشته‌باشند این است که تولید برق از منابع ملی انجام می‌شود و هر چه مصرف برق کاهش یابد، در نتیجه استفاده از منابع ملی و کشوری که باید همه از آن بهره‌مند شوند برای تولید برق کمتر شده و در زمینه‌های دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: اکنون هر کیلووات ساعت برق مصرفی با مبلغ 25تومان در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد اما تولید آن با بیش از ده برابر این قیمت انجام می‌شود و 90درصد هزینه های تولید برق از منابع ملی تامین می‌شود که با کاهش مصرف در واقع از منابع ملی کمتر استفاده می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان عنوان کرد: هرمزگان به خاطر شرایط آب و هوایی یکی از استان‌های پرمصرف در زمینه برق محسوب می‌شود به همین دلیل اگر در زمینه مصرف مدیریت خوبی صورت گیرد نتایج مناسبی می‌توان از آن بدست آورد.

ذاکری اضافه کرد: بیشترین موادی که برای تولید برق استفاده می‌شود، گاز و گازوئیل می‌باشد که این مواد اثرات زیست محیطی دارد که با کاهش مصرف برق این مواد کمتر استفاده شده و محیط زیست نیز کمتر آلوده می‌شود.

وی یادآور شد: در سال جاری با محدودیت‌هایی در تولید برق مواجه بودیم به همین دلیل در مصرف نیز مجبور شدیم محدودیت‌هایی ایجاد نماییم که با همراهی همه مصرف‌کنندگان توانستیم تابستان را به خوبی پشت سر بگذاریم و امیدواریم که روند مدیریت مصرفی که شهروندان در پیش گرفته‌اند در همه سال مورد توجه قرار گیرد.

ذاکری افزود: نتیجه‌ای که امروز شاهد آن هستیم به خاطر دلسوزی، خیرخواهی و همراهی شما با شرکت توزیع نیروی برق استان بوده‌است و این همراهی باعث دلگرمی کارکنان این شرکت برای ارائه خدمات بهتر به جامعه شده‌است.

وی درباره نحوه قرعه‌کشی نیز عنوان کرد: در دوره خرداد و تیر ماه سال جاری از بین مشترکین خانگی، 59هزار و 99مشترک توانستند بین 20 تا 50درصد نسبت به دوره مشابه در سال قبل مصرف خود را کاهش دهند و وارد قرعه‌کشی جوایز ما شوند.

ذاکری خاطرنشان کرد: 28هزار و 791مشترک بین 20 تا 30درصد کاهش مصرف داشته‌اند که از بین آنها 120مشترک به قید قرعه قبض آن دوره آنها رایگان محاسبه شد و از بین 30هزار و 308اشتراک نیز که بین 30تا  50درصد کاهش مصرف داشته‌اند در قرعه کشی ده دستگاه کولر گازی کم‌مصرف شرکت داده شدند که برندگان آن مشخص و امروز جوایز آنها اهدا می شود.


درج نظر

آخرین بروزآوری: 1398/2/3

آماراخبار

  • بازدید شما 6
  • بازدید امروز 415
  • بازدید ماه 1246
  • بازدید سال 9523
  • بازدید کل 166951

جستجو در اخبار