اخبار

تعطیلی پنج‌شنبه‌ها مصرف برق را 100 مگاوات کاهش می دهد

IMG_5407.JPG

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان هرمزگان گفت: با تعطیلی پنج‌شنبه‌ها بیش از 100مگاوات در مصرف برق صرفه‌جویی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان، محمد ذاکری با بیان اینکه درآمد این شرکت از طریق فروش انرژی تامین می‌شود افزود: این شرکت بالغ بر  یک هزار و 880 پرسنل دارد که با احتساب نیروهای شرکت‌های پیمانکاری معیشت بیش از دو هزار نفر را تامین می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود 24 هزار کیلومتر شبکه توزیع برق در استان گفت: تعداد 24 هزار دستگاه ترانسفورماتور نیز در طول شبکه فعال است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان هرمزگان از نصب 256 هزار چراغ روشنایی معابر در سراسر استان خبر داد و افزود: با اقدامات انجام شده به ازای هر سه نفر یک چراغ روشنایی در استان نصب شده که البته نیازمند تقویت است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان هرمزگان از ضریب نفوذ 100 درصدی برق‌رسانی در تمام روستاهای دارای کد آبادی خبرداد و افزود: با اقدامات انجام شده در سال 96 شاهد کاهش 30 درصدی خاموشی در استان بودیم و برنامه داریم در سال جاری نیز بیش از 27 درصد آمار خاموشی را در استان کاهش دهیم.

ذاکری در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه تعطیلی پنجشنبه‌ها  باعث صرفه جویی در هزینه های تولید و توزیع برق  خواهد بود اظهار داشت: با توجه به شرایط ویژه کشور در سال پیش‌رو  مدیریت مصرف را باید در راس برنامه‌های خود قرار دهیم.


درج نظر

آخرین بروزآوری: 1398/2/3

آماراخبار

  • بازدید شما 17
  • بازدید امروز 430
  • بازدید ماه 1261
  • بازدید سال 9538
  • بازدید کل 166966

جستجو در اخبار